Tetování motivy

V dnešní době je mnoho tetovacích salonů, kde Vám s výběrem vodného tetování rádi  a kvalitně pomůžou. Samozřejmostí je také rada ohledně zvoleného motivu, doporučí Vám jaký vzor a obrazec by se hodil právě pro Vás. Určitě je na místě si vybírat takové motivy, které budou svým způsobem originální, a budou vystihovat něco z Vaší osobnosti, či vyjadřovat Váš postoj k životu. Volte takový druh tetování, aby Vám v pozdějších letech nebyl spíše na překážku, neboť jeho odstranění není vždy úplně jednoduché a rychlé. Většina tetovacích salonů Vám vytvoří návrh přesně dle Vašich představ, málokdy Vám zkušený tatér namaluje malbu, kterou již vytvořil někomu jinému.  Všechny možné motivy máte k dispozici na našich stránkách, ale žádný tatér se nebrání předlohy, kterou si vytvoříte dle Vaší fantazie. Většina z nás upřednostňuje především originalitu, a neradi bychom jistě sdíleli stejný obrázek jako dalších x lidí, které potkáme na ulici.

Nejčastěji volené motivy jsou čínské znaky, ornamenty, dále pak různé druhy písma- švabach, obrázky draky, štírů, zvířat atd. Tetování na záda, tetování na ruku, tetování na krk, tetování na břicho či tetování na kotník jsou nejčastěji preferované partie, kde se motivy tetování dají nalézt.

 

Fotogalerie: Tetování motivy

Shlédněte velikou galerii tetování od tatérů z celé České republiky. Stovky obrázků různých stylů a motivů tetování. Naleznete zde katalog tatérů a eshop s originálními tattoo designy.
    

Kontakt

Tattoomania 606888898 info@tattoomania.cz