Piercing do pupíku

Piercing do pupíku patří mezi nejpopulárnější piercingy vůbec, bez ohledu na věk a pohlaví. Pro piercing do pupíku je nejdůležitější volba kvalitního šperku. Nedoporučuje se pro piercing do pupíku zvolení šperku ze stříbra, protože tělo stříbro většinou odmítá,  a následně se v místě vpichu vytváří zánět.

Mezi nejvhodnější materiály pro piercing do pupíku se doporučuje většinou nějaký jednoduchý, nevýrazný šperk a to buď z titanu nebo plastu v kombinaci z titanem, který je rovněž vhodný i pro alergiky.

Hojení piercingu do pupíku probíhá delší dobu, a je velmi ovlivněno péčí, jakou mu věnujete. Každé studio by Vám mělo poskytnout  všechny potřebné informace včetně rad, jak se o takový piercing do pupíku starat, aby nedocházelo k případným nežádoucím komplikacím, včetně zánětu.

Doporučuje se používat solný roztok, antibakteriální mýdlo a také jednou za dva dny si vyčistit místo vpichu 3%peroxidem, který je  vhodný k úplnému zahojení.

V žádném případě se nedoporučují používat různé mastičky.

 

Fotogalerie: Piercing do pupíku

Shlédněte velikou galerii tetování od tatérů z celé České republiky. Stovky obrázků různých stylů a motivů tetování. Naleznete zde katalog tatérů a eshop s originálními tattoo designy.
    

Kontakt

Tattoomania 606888898 info@tattoomania.cz