Piercing do jazyka

Piercing do jazyka byl už kdysi prováděn v rituální podobě u dávných Mayů a Aztéků a dále pak u kmenů Haida, Kwakiutul a Tlinglit na severozápadním území dnešní Ameriky.

Piercing do jazyka byl především prováděn za účelem odebrání krve, a následnému přivolání bohů a dále k vyvolání změněného stavu vědomí  „nevědomí", proto, aby šaman mohl komunikovat s bohy.

Piercing do jazyka je jeden z nejpopulárnějších a nejčastěji voleným piercingem, protože je sexy, provokativní a oblíbený při orálním sexu u obou pohlaví.

Piercing do jazyka je kupodivu jeden z nejmíň bolestivých piercingů, ale lidé se ho nejvíc obávají.

Co se hojení a následné péče týká, doporučuje se tekutá strava, a omezit co nejvíce kouření. Dále by se měly ústa vyplachovat solným roztokem nebo ústní vodou, která neobsahuje alkohol.

U piercingu do jazyka by se měl vybírat šperk s titanu, a to z důvodu, že titan neobsahuje nikl a tím chrání a neničí zubní sklovinu.

 

Fotogalerie: Piercing do jazyka

Shlédněte velikou galerii tetování od tatérů z celé České republiky. Stovky obrázků různých stylů a motivů tetování. Naleznete zde katalog tatérů a eshop s originálními tattoo designy.
    

Kontakt

Tattoomania 606888898 info@tattoomania.cz